[{B.P.O.}] Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CS, NO CHEATING HERE
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Podizanje Servera Na Hamachiju

Ići dole 
AutorPoruka
IrOniX
Administrator



Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.01.2010
Godina : 31
Lokacija : Computer

Podizanje Servera Na Hamachiju Empty
PočaljiNaslov: Podizanje Servera Na Hamachiju   Podizanje Servera Na Hamachiju Icon_minitimePon Jan 25, 2010 4:32 pm

Sta je potrebno za podizanje servera:

1. Counter-Strike 1.6( Mozete ga naci u CS Download Zona)

2. Hamachi (bilo koja verzija, i njega mozete naci u CS Download Zona)

Podizanje Servera:

1. Instalirajte Counter-Strike

2. Instalirajte Hamachi pa onda podesite vase ime,itd.

2.1 Onda otvorite Hamachi i onda imate padajuci meni( nalazi se System,Network,Help) idite na Network i onda idite na Create A New Network...

2.2 Upisite sta treba(ime kako hocete da se zove server,i password)

2.3 Da bi ste igrali protiv nekoga na taj server, mora taj ko zeli da igra na tom serveru, da ima Hamachi i vasu grupu(network) i morate da mu date password te grupe da bi mogao da udje u grupu

3. Sada treba napraviti port.

3.1 Idite na: Start => Control Panel => Windows Firewall => Exceptions (u Windows Firewall-ovom prozoru)

3.2 I Sada u toj listi nadjite Half-Life Launcher i kilknite na njega i onda idite na Add Port...

3.3 Ukucajte za ime cs(ili kako vec zelite ali cs je standardno) i port number 27015 da vam bude uradite to dva puta ali prvi put da vam bude za TCP a Drugi Put za UDP (mora ime cs i port 27015 da vam bude isti)

4. Idite u Counter-Strike Folder(gde ste instalirali CS) I nadjite HLDS.exe

4.1 Podesite igru,ime servera,mapu,igrace(koliko zelite da vam bude maximum igraca na serveru) i UDP port mora da vam stoji 27015, i stavite RCON Password koji zelite i startujte server.

4.2 I kada dajete IP servera dajete onaj hamachijev broj shto vam pise (naprimer:5.71.0.45 i dajete vas port a on je 27015)
Napomena: Mora da bude taj ko zeli da igra na serveru ubacen u vasu grupu(network) na hamachiju!!!

Kako Pokrenuti Server:

1. Pritisnite tildu (dugme ispod dugmeta Esc) i ukucajte connect i IP adresu vaseg servera(npr. 5.71.0.45:27015)

1.2 to treba da izgleda ovako connect pa razmak 5.71.0.45:27015(ovo sto sam ja dao to je primer, a vi imate drugu IP adresu na hamachiju)
1.3 Ako pocne da ulazi onda je server startovan i dobro ste uradili ova uputstva ako ne onda proverite IP adresu pa ako opet nece onda sve radite ponovo.


Ako nesto nije jasno kontaktirajte me purem pp-a(privatne poruke) ili preko mail-a


Vas Admin (IrOniX)
Nazad na vrh Ići dole
http://bpoclan.forumsr.net
 
Podizanje Servera Na Hamachiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
[{B.P.O.}] Clan :: Counter-Strike :: Counter-Strike Uputstva i Podesavanja-
Skoči na: